Естонія віднесла Україну до зеленої зони та зняла усі обмеження на подорожі для українських громадян! Про це йдеться на сайті МЗС Естонії.

Вчора, 15 липня, Рада ЄС рекомендувала відкрити кордони для українських громадян і вже сьогодні Естонія віднесла Україну до зеленої зони, оскільки рівень захворюваності в Україні за останні 14 днів становить 15.9 на 100 000 осіб, а до зеленої зони відносять країни з показником не більше 75. Зазначимо, що нові правила по безперешкодному в’їзду для українців діятимуть з 19 по 25 липня, а зони переглядатимуться кожного тижня.

Отож, з громадяни України можуть подорожувати в Естонію без тестів, самоізоляції, довідки про вакцинацію чи інших обмежень. Нагадаємо, що на минулому тижні Естонія відкрила свої кордони для вакцинованих українців.

Усі пасажири, які прибувають до Естонії на літаку (включаючи дітей, для яких дані надаються їхніми батьками), перед прибуттям в Естонію повинні заповнити анкету для подорожуючих. Ви можете зробити це за три дні до прибуття в Естонію. Ті, хто прибуває на кораблі, автобусі чи машині, зобов’язані заповнити анкету для подорожуючих, коли прибувають із країни, позначеної в таблиці червоним кольором, або еквівалентної країни.

Скористайтесь посиланням нижче для пошуку дешевих квитків в Естонію:

Автор фото – Stanislav Rabunski via Unsplash

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з’явилися квитки на ще один міжнародний рей…