Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) призупинило дію усіх сертифікатів виданих авіакомпаніям з рф. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Призупинено дію усіх сертифікатів цивільних авіакомпаній рф з льотної придатності, технічного обслуговування, проєктних організацій, виробничих організацій, тренувальних центрів, тощо. З переліком скасованих сертифікатів можна ознайомитись тут.

Від введених санкцій “постраждали” усі великі російські авіакомпанії – S7, Аерофлот, Волга-Днєпр, Уралськие авіалінії, тощо. Також скасовано сертифікати льотної придатності усіх рашистських літаків, серед яких Сухой Superjet 100 та Ту-204.

Додатково будуть позбавлені ліцензій пілоти та технічні працівники, які будуть літати чи обслуговувати підсанкційні літаки.

💡 Зверніть увагу: Іноземні авіакомпанії, які продовжують літати до рф

Нагадаємо, що вчора ми повідомляли про рішення Управління цивільної авіації Бермудських островів щодо призупинення дії сертифікатів льотної придатності 745 літаків авіакомпаній рф.

Зі свого боку, путін підписав закон про підтримку цивільної авіації, який дозволяє авіакомпаніям рф націоналізувати/перереєструвати іноземні літаки. До війни авіакомпанії рф використовували майже 780 орендованих літаків, у тому числі 515 іноземних. І якщо це відбудеться, то авіакомпанії рф стануть сучасними авіапіратами, а рф стане просто чорною дірою.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…