Українська авіакомпанія SkyUp Airlines звернулася до усіх авіакомпаній світу, окрім рашистських, з пропозицією здати в лізинг усі свої літаки. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

 бо саме цього зараз потребує Україна для забезпечення стабільності економіки, створення додаткових ресурсів для наших збройних сил та підтримки постраждалих під час бойових дій мирних жителів. 

В авіапарку SkyUp 15 середньомагістральних літаків Boeing-737, середній вік яких складає 12 років. Всі вони готові до роботи і ми надаємо їх у користування в мокрий лізинг. 

💡 Мокрий лізинг (wet leasing) – лізинг з повним набором послуг, коли йдеться про повне обслуговування літака, його ремонт, страхування, тощо лізингодавцем), так і зі спеціальними послугами (персонал).

Віддавши у користування літаки, авіакомпанія зможе продовжити діяльність під час війни і сплачувати податки в державну казну, зберігати робочі місця 1 300 співробітників та підтримувати постраждалих українців — кожен десятий долар чи євро авіакомпанія обіцяє відправити на допомогу жертвам війни.   

Якщо ваша авіакомпанія не виконує перельоти до Росії та Білорусі, і ви готові до співпраці, будь ласка, звертайтеся за телефоном +380 67 238 0538 або пишіть на o.tarasov@skyup.aero.  

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…