У Єгипті вводять нові обмеження для туристів. Відпочивальникам заборонять годувати риб. Спочатку правила почнуть діяти в Південному Синаї.


Як зазначає Egyptianstreets, такі обмеження вводять з метою реалізації ініціативи ООН «Зелені плавники», що передбачає захист коралових рифів від негативного впливу снорклінгу або дайвінгу.

Diving
Red Sea, Egypt
Читайте також  Безвітряні бухти Шарм-Ель-Шейху: Топ готелів!

Окрім годування риб, туристів просять також не викидати у море сміття, пластик та залишки їжі, не ламати корали та не чіпати каміння, гальку та пісок на пляжах. А компанії, які займаються організацією дайвінг-турів, відтепер контролюватимуть суворіше.

Fish
Picasso Triggerfish

За даними екологів Єгипту, в останні роки туризм став негативним явищем для Червоного моря. Особливо страждають корали їх пошкоджують якори під час дайвінгу та снорклінгу. Паливо, яке залишається після катерів, також згубно впливає на підводний світ.

Red Sea anemonefish
Red Sea Anemonefish

Введені норми поки що мають рекомендаційний характер, але найближчим часом (до 2020 року) влада Єгипту має намір ввести суворий контроль за їх виконанням.

Фото: Derek Keats, dachalan, SeaWeb.org

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Обов’язкова обсервація для громадян, які повертаються із закордону!

Вчора, 29 березня, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України внесено зміни до …