Новий аеропорт у Дніпрі побудують у 2022 році. Проект мають презентувати через кілька місяців, проте вже відомі основні характеристики. Єдине питання – виділення бюджетних коштів на будівництво злітної смуги та аеродромних споруд.

Новий аеропорт у Дніпрі планують будувати на землях запасу поряд зі старим. Весь комплекс займатиме приблизно 40 гектарів землі. Він буде розрахований на 3 мільйони пасажиропотоку на рік. Перед терміналом розташовуватиметься перон для стоянки 22 літаків. Також збудують смугу на 3 тисячі 200 метрів.

Projekt airport
Попередній проект будівництва аеропорту в Дніпрі

Будуватимуть аеропорт спільним коштом держави та інвестора, яким виступила група DCH бізнесмена Олександра Ярославського.

Держава в даному випадку займатиметься будівництвом злітно-посадкової смуги, а сучасний термінал побудує “New System Dnepr”.

Projekt Dnipro
Попередній проект будівництва аеропорту в Дніпрі

Її президент Олександр Ярославський зазначає, що готовий витратити на новий аеропорт 70 мільйонів доларів. Термінал буде належати компанії інвестора “New System Dnepr”.

Читайте також  Новий, найбільший у Світі, аеропорт Стамбула. Усе що потрібно знати!

Початок будівництва аеропорту у Дніпрі запланований на 2020 рік. Держава до кінця цього року має забезпечити фінансування. Презентуватимуть цілісний проект будуть через кілька місяців. Робоча назва майбутнього аеропорту – «Придніпров’я».

airport dnipro
Попередній проект будівництва аеропорту в Дніпрі

Будівництво аеропорту, який мав би знаходитись між Дніпром і Запоріжжям, обговорювали ще наприкінці 2018-го. На проектування нового аеропорту навіть направили близько 7,5 мільйонів доларів у квітні цього року, проте вже в червні від цієї ідеї відмовились, а кошти перенаправили на реконструкцію існуючого аеропорту Дніпра.

Фото: Платон Бережний, Інформатор, open4business

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Хорватія закрила кордони для туристів до 15 грудня

Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія прийняв рішення про тимчасову заборону та обме…