З’явилася нова інформація відносно сроку подачі документів громадянами України для гололосування у другому турі виборів Президента України!

Посольства багатьох стран попереждають, що для того, щоб вас встигли внести до списку виборців, вам необхідно подати відповідну заяву до 9-ГО КВІТНЯ!

Хоча й закон встановлює строк 5 днів до дати виборів, працівники Посольств України не можуть гарантувати вам, що встигнуть за такий строк включити вас у списки!

Згідно законодавства України ви маєте право вимагати включення вас до списку виборців до 16 квітня.

Важливо! Ті, хто змінив виборчу адресу до першого туру виборів автоматично внесені до списків виборців на другий тур. Вам вдруге реєструватись не потрібно!

Проте перевірте у реєстрі виборців до якої дільниці ви включені, а також рекомендуємо уточнити деталі у конкретному консульстві.

Тепер можна подавати “Заяву про тимчасову зміну виборчої адреси”, але зробити це потрібно до 9-го квітня!

Документи, які потрібно взяти з собою:

  • закордонний паспорт (копію та оригінал);
  • віза або тимчасовий дозвіл на проживання;
  • договір про оренду житла або документ, що підтверджує вашу прописку.

У тому випадку, якщо ви змінювали прізвище, потрібно взяти з собою документ, який це підтверджує (свідотцтво про шлюб тощо).

Також ми радимо вам, додадково взяти з собою всі документи, які потрібні для становлення на консульский облік на той випадок, якщо працівники посольства без попередження змінять свою думку.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Wizz Air відкриває чотири нові рейси з Кишинева

Авіакомпанія Wizz Air оголосила про розширення бази в Кишиневі до трьох літаків. Новий Air…