Національне агентство з цивільної авіації Італії (ENAC) призупиняє дію ліцензії авіакомпанії Ernest Airlines на перевезення пасажирів та вантажів з 13 січня 2020 року! Про це йдеться у прес-релізі агентства.

Таке рішення прийнято на підставі положень Регламенту (ЄС) №1008 від 2008 року, які містять загальні правила надання повітряних послуг у ЄС.

В повідомленні зазначається, що санкції до авіакомпанії не пов’язані з безпекою перельотів, відтак заборона на виконання рейсів вводиться із затримкою. Авіакомпанії дозволено довиконати рейси майже до середини січня з метою захисту інтересів пасажирів, які придбали квитки на перельоти у період Новорічних та Різдвяних свят.

Зазначимо, що зміни вже внесено в систему бронювання італо-албанського лоукостера квитки наявні тільки на рейси до 13 січня 2020 року, але не рекомендуємо їх купувати.

Читайте також  Як повернути €600, якщо рейс скасували (навіть якщо скасований рейс мав відбутися 3 роки тому)

Також зазначається, що у тому випадку якщо перевізник надасть необхідні гарантії, які вимагаються правилами ЄС, то дія ліцензії може бути відновлена. ENAC продовжить моніторинг авіакомпанії з метою перевірки прийняття всіх можливих дій щодо захисту прав пасажирів.

На сайті авіакомпанії зазначено наступне:

Шановні пасажири, На жаль, наша компанія змушена тимчасово припинити продаж квитків на власні рейси, починаючи з 13 січня 2020 року оскільки Національне управління цивільної авіації Італії (ENAC) повідомило нас про тимчасове призупинення дії нашої експлуатаційної ліцензії з 13 січня 2020 року. Продаж квитків на наші рейси буде відновлено, як тільки буде опубліковано відкликання цього повідомлення.

Ліцензію може бути збережено, якщо авіакомпанія Ернест С.п.А. виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC матиме підстави відкликати своє рішення. Ми докладаємо всіх зусиль заради того, щоб положення було відкликане. Тим часом, відповідно до прийнятого положення, продаж квитків було призупинено на всі рейси починаючи з 13 січня.

Усі, хто придбав авіаквитки на рейси, які відправляються починаючи з 13 січня можуть звернутися за поверненням вартості квитка, заповнивши он-лайн форму.

Нагадаємо, що до цього авіакомпанія скасувала виконання рейсів з Харкова, а в листопаді аеропорт Жуляни на день припинив обслуговування літаків авіакомпанії у зв’язку з боргами. Також нагадаємо, що в жовтні було анонсовано п’ять нових рейсів з України в Італію у 2020 році.

Напрямки Ernest Airlines з України:

 • Київ – Мілан (Бергамо)
 • Київ – Мілан (Мальпенса)
 • Київ – Рим
 • Київ – Неаполь
 • Київ – Болонья
 • Львів – Венеція
 • Львів – Мілан (Бергамо)
 • Львів – Рим
 • Львів – Неаполь
 • Одеса – Рим
 • Харків – Рим
 • Харків – Мілан

Квитки до середини січня на сайті Ernest Airlines:

Квитки до середини січня на сайті Ernest Airlines

Автор фото: Юра Танчин та Василь Садовий

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…