Вчора, 11 березня, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила епідемію COVID-19 як пандемію! В цей же день президент США Дональд Трамп оголосив про заборону подорожей з Європи до Сполучених Штатів Америки!

Заборона розповсюджується на усі подорожі з Європи починаючи з п’ятниці 13 березня і триватиме 30 днів. Зауважимо, що заборона не розповсюджується на подорожі з Великобританії, де на момент публікації матеріалу було зафіксовано 456 випадків зараження коронавірусом.

Обмеження у в’їзді в США стосується осіб, які перебували в країнах Шенгенської групи протягом останніх 14 днів. Громадяни Сполучених Штатів, найближчі члени їх родин та інші особи, про які йдеться в указі, виключаються із заборони.

“Будуть винятки для американців, які пройдуть відповідні тести”, – сказав Дональд Трамп.

Такі дії адміністрації Сполучених Штатів Америки є безпрецедентним кроком, наслідки якого вдарять по європейській авіаційній галузі, яка вже вже відчуває значне зниження попиту на авіаперельоти в Європі, що викликаний розповсюдженням коронавірусу на континенті.

Зверніть увагу:

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Незважаючи на коронавірус Wizz Air придбає 15 нових літаків Airbus в цьому році!

Угорський лоукостер Wizz Air, незважаючи на спалах коронавірусу у Європі та заземлення май…