Українська авіакомпанія МАУ вносить зміни до розкладу багатьох рейсів! Це пов’язано із заходами стримування розповсюдження коронавірусу COVID-19, а також обмеженнями на подорожі запровадженими владою деяких європейських та близькосхідних країн.

Рейси МАУ в Італію:

З 12 березня по 12 квітня буде призупинено виконання рейсів Київ – Венеція! Пасажири зможуть покинути територію Італії на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану, які виконуватимуться з метою повернути громадян України на батьківщину.

Скасовані рейси в Ізраїль:

  • Одеса – Тель-Авів – з 12 по 8 квітня (окрім 18 та 25 березня)
  • Дніпро – Тель-Авів – з 15 березня по 8 квітня
  • Харків – Тель-Авів – з 15 березня по 8 квітня

Рейси Київ – Тель-Авів виконуватимуться двічі на день. Пасажирам рейсів Дніпро – Тель-Авів буде запропонований альтернативний варіант перельоту через Київ на найближчий рейс.

Рейси МАУ всередині України:

До 8 квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом і Запоріжжям.

Читайте також  Ryanair скасовує плату за зміну дати вильоту!

Рейси в Туреччину:

До 22 травня виконання прямих рейсів Київ – Ізмір буде тимчасово зупинене. Пасажирам рейсів до/з Ізміра будуть запропоновані варіанти подорожі з пересадкою в Стамбулі. У зв’язку з пониженим попитом до 1 квітня прямі рейси між Одесою і Стамбулом виконуватися не будуть.

Перельоти у Великобританію:

З 13 березня по 7 квітня МАУ виконуватиме по одному рейсу на день між Києвом і Лондоном.

Відшкодування та зміни:

Авіакомпанія МАУ проактивно зв’яжеться з кожним пасажиром скасованих рейсів, який залишив свої прямі контактні дані під час бронювання квитків.

Автор фото Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МАУ пропонує звільнити вакцинованих осіб від самоізоляції в Україні

Українська авіакомпанія МАУ рекомендує МОЗ України переглянути та затвердити нові правила …