Українська авіакомпанії МАУ продовжила скасування своїх рейсів до 31 травня 2022 року включно. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Наразі пасажири скасованих рейсів можуть скористатися наступними можливостями (з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні):

  • переоформлення квитків, рейси, які були скасовані з 24 лютого на нові дати після стабілізації ситуації;
  • анулювання бронювання, щоб квиток залишився активним для переоформлення на нові дати, які можна буде уточнити пізніше, протягом терміну дії квитка (рік з моменту придбання);
  • промокод на повну суму квитка;
  • повернення вартості квитка. Звертаємо увагу на те, що вказати точні терміни повернення наразі немає можливості;
  • пасажирам, які оформили промокод у березні – квітні 2020 року, після 15 квітня в автоматичному режимі буде продовжено термін дії промокоду ще на один рік (відповідно, до березня – квітня 2023 року);
  • пасажирам, які хотіли б отримати повернення вартості промокоду, таку можливість буде надано. Однак, вказати точні терміни повернення наразі немає можливості.

💡 МАУ хоче відновити польоти та пропонує свої літаки в лізинг

Уся актуальна інформація щодо подальшого статусу виконання рейсів буде по можливості розміщуватись на офіційному сайті МАУ.

Зважаючи на існуючи обмеження авіакомпанія надає консультації та відповіді лише за письмовим запитом. За консультацією чи переоформленням квитків рекомендуємо звертатися до агенцій де були придбані квитки або до Центру підтримки клієнтів, заповнивши необхідну форму зворотного зв’язку на офіційному сайті авіакомпанії.

Інформування пасажирів скасованих рейсів щодо подальших дій буде здійснюватися за електронною поштою чи телефоном, які вказані в бронюванні. Прохання до пасажирів – перевірити наявність у авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» актуальної контактної інформації – електронної пошти, номера індивідуального мобільного телефона.

Пасажирам чартерних рейсів для отримання інформації щодо статусу виконання та розкладу чартерних рейсів необхідно звертатися до своїх туристичних операторів.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …