Українська авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України прагне зберігати операційну діяльність з метою забезпечення свого вкладу до економічної стабільності України та пропонує свої літаки в мокрий лізинг. Також авіакомпанія пропонує послуги з виконання чартерних та гуманітарних рейсів. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Наразі МАУ має можливість запропонувати авіакомпаніям та партнерам долучитися до економічної підтримки України, скориставшись доступністю літаків МАУ для виконання чартерних і гуманітарних рейсів за межами України та укладаючи угоди «мокрого лізингу».

Мокрий лізинг (wet leasing) – лізинг з повним набором послуг, коли йдеться про повне обслуговування літака, його ремонт, страхування, тощо лізингодавцем), так і зі спеціальними послугами (персонал).

Здача літаків в лізинг дозволить продовжити операційну діяльність МАУ під час війни та допомагаєте нам сплачувати податки до державного бюджету України. Співпраця можлива виключно з компаніями, що не здійснюють перельоти до Росії та Білорусі, а також не отримують фінансування із зазначених країн.

💡 Напередодні повідомлялось, що SkyUp хоче здати 15 літаків в лізинг для продовження операційної діяльності.

Авіакомпанія успішно проходить періодичні аудити на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки IOSA, що охоплює всі аспекти діяльності авіакомпанії.

З метою організації співпраці з використанням повітряних суден МАУ за межами України, будь ласка, звертайтеся:

  • Виконання чартерних перевезень (разових чартерних рейсів та чартерних програм) – надсилайте запити за електронною адресою Charter@flyuia.com, тел. +380978746332.
  • Виконання гуманітарних рейсів з перевезення гуманітарних вантажів – надсилайте запити за електронною адресою salescargo@flyuia.com, тел. +380504146255.
  • Укладання угод «мокрого лізингу» літаків з використанням екіпажів МАУ – надсилайте запити за електронними адресами Churyumov.Yevgen@flyuia.com та Grytsenko.Sergii@flyuia.com, тел. +380937679918+380504429093.

За даними порталу Flightradar в розпорядженні МАУ знаходяться 16 літаків Boeing 737, 2 літака Boeing 763 та 7 літаків Embraer 190 та 195.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…