УЗ повертає платний проїзд на неевакуаційних та міжнародних потягах, а також рейсах закордон. При цьому евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою подорож заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде за квитками.

Водночас евакуаційні рейси УЗ всередині країни й надалі будуть безкоштовними, а пріоритетом в посадці надається дітям та матерям. Нагадаємо, що УЗ запустила cайт Пасажирські перевезення під час війни, на якому доступний повний перелік актуальних рейсів, а рейси з відкритим продажем квитків позначені зірочкою.

Повернення платного проїзду на деяких потягах дозволить Укрзалізниці виконати свої зарплатні зобов’язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль.

“2,75 млн українців та громадян інших країн уже врятовано залізницею й доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш гарячі точки у безпечних вагонах Укрзалізниці, – каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

Роз’яснення Укрзалізниці щодо придбання квитків на міжнародні рейси

  • Київ-Хелм, Дніпро-Хелм, Харків-Хелм (за призначення) – у чат-боті, на сайті booking.uz.gov.ua. Вводити необхідно сполучення в межах України, а саме Київ-Ягодин. Це й буде квиток до Хелма.
  • Одеса-Перемишль – квитки на booking.uz.gov.ua та в касах
  • Київ-Варшава – квитки на booking.uz.gov.ua та в касах, пошук по станції Варшава-Всходня.
  • Київ-Відень – квитки до вагону 21/431 тільки в касі №1 касового залу №3 на центральному вокзалі Києва. У вагон Відень-Київ 22/432 – квитки на сайті австрійських залізниць OEBB.
  • Аналогічні умови для сполучення Київ-Будапешт, при цьому поїзди зупинятимуться по ст. K?b?nya fels? (Budapest) з трансфером до стадіону BOK, де облаштований волонтерський пункт з можливістю подальшої подорожі до аеропорту та інших вокзалів столиці Угорщини.

Автор фото – Юрій Зінькевич

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …