Одразу дві українські авіакомпанії МАУ та SkyUp, які мали проблеми з несподіваним відкликанням літаків лізингодавцями (в умовах напруженої ситуації та загрозою повномасштабного вторгнення військ рф) повідомили про продовження польотів без змін!

Так, МАУ повідомили про продовження виконання міжнародних та внутрішніх рейсів згідно з чинним розкладом, оперуючи 16 середньо-магістральними літаками без жодних змін у розкладі. Зокрема, без коректив виконуються сьогоднішні вечірні рейси та рейси ранкового розльоту завтра.

Сьогодні повідомлялось, що територію України покинули 7 літаків МАУ – 5 відкликані лізингодавцями в Іспанію, а 2 відправили на технічне обслуговування в Сербію.


SkyUp Airlines повідомили, що авіакомпанія працює в штатному режимі та залишається в українському небі. Відповідно авіакомпанія відновила продаж квитків на всі рейси, і вони вже доступні на сайті skyup.aero.  

Нагадаємо, що 13 лютого рейс SkyUp Airlines з Мадейри в Київ через вимоги лізингодавця був змушений здійснити посадку не в Україні, а в Молдові. Згодом в авіакомпанії повідомили про припиненння продажу квитків на 14-16 лютого.

Ескалація інформаційної ситуації навколо України призвела до того, що ряд страхових компаній повідомили про припинення страхування літаків для польотів над Україною. Це створювало ризик обмеження польотів у повітряному просторі України. Однак Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо виділення 16.6 млрд грн для забезпечення безперебійних польотів в Україні. 

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…