Європейська організація з безпеки аеронавігації опублікувала прогноз відновлення повітряного руху в Європі протягом найближчих 5 років. Про це йдеться в прес-релізі відомства.

Прогноз Євроконтролю базується на очікуванні появи ефективної та доступної вакцини від COVID-19 та відновленні довіри населення до авіаподорожей.

За найбільш оптимістичним сценарієм, відновлення авіаційного руху до рівня 2019 року відбудеться не раніше 2024 року. Однак за другим, найімовірнішим, сценарієм в 2024 трафік буде на рівні 92% від показника 2019 року. За третім, песимістичним, сценарієм обсяг перевезень у 2024 році складе 75% від показника 2019 року і досягне цифр, які спостерігались у 2019 році тільки до 2029 року.

Прогноз базується на трьох основних сценаріях:

  • Сценарій 1 (оптимістичний) – якщо вакцина проти COVID-19 стане широко доступною для мандрівників влітку 2021 року (або пандемія закінчиться), то авіація відновиться до рівня 2019 року у орієнтовно 2024 році
  • Сценарій 2 (ймовірний) – якщо вакцина вакцина проти COVID-19 стане широко доступною для мандрівників до літа 2022 року (або пандемія закінчиться), то авіація відновиться до рівня 2019 року лише до 2026 року
  • Cценарій 3 (песимістичний) – якщо вакцина виявиться неефективною і пандемія затягнеться, що викличе низьку довіру пасажирів до авіаподорожей, то рух авіатранспорту повернеться до рівня 2019 року лише до 2029 року.
Прогноз базується на трьох основних сценаріях від Євроконтролю

«Навіть за найбільш позитивного сценарію ми не очікуємо відновлення до рівня 2019 року у 2024 році. Існує цілком реальна перспектива, що це відновлення може зайняти ще більше часу, можливо, аж до 2029 року. Це катастрофічна картина для авіації і чітко показує, чому так важливо для держав вживати послідовних та зрозумілих заходів для підтримки авіаційної галузі та повернути пасажирам почуття безпеки під час польотів”, – повідомив директор Євроконтролю Еймон Бреннан.

Євроконтроль (Європейська організація з безпеки аеронавігації)  – міжнародна організація, що працює у сфері організації повітряного руху у європейському регіоні і до якої з 2004 року входить Україна. Організація координує і планує управління повітряним рухом для всієї Європи, її діяльність включає в себе стратегічне і тактичне управління потоками, підготовку диспетчерів, регіональний контроль повітряного простору, а також збір аеронавігаційних податків.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Neobus: новий експрес Ряшів – Варшава з 26 квітня!

Польський автобусний перевізник анонсував новий експрес з прикордонного Ряшева (Жешува) у …