Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) попередила авіакомпанії про небезпеку польотів над Україною та Росією через нарощуванн збройних сил РФ вздовж українських кордонів та в окупованому Криму

Відповідне повідомлення на своєму сайті опублікувала Державіаслужба України

«Федеральна авіаційна адміністрація Департаменту транспорту США через потенційні небезпеки рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при виконанні польотів з/в/над частинами Московського РПІ (UUWV) та РПІ Ростов-на-Дону (URRV) в межах 100 морських миль від РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV)», – йдеться у повідомленні. 

➡ Читайте також: МАУ отримала права на два напрямки в Саудівську Аравію

FFA попередила про те, що Росія перекинула тисячі військовослужбовців на східний кордон з Україною та в Крим.

«Це найбільше скупчення російських військ з моменту незаконної анексії Криму в 2014 році», – передає сайт AirLive. 

Днями в офіційній заяві міністрів закордонних справ G7 було зазначено, що широкомасштабні переміщення російських військ вздовж кордонів України без попереднього повідомлення являють загрозливу та дестабілізуючу активність. Вони закликали Росію припинити провокації та негайно знизити ескалацію напруженості відповідно до своїх міжнародних зобов’язань.

У межах прямого діалогу з авіаційною владою США Державіаслужбою України запропоновано встановити безпосередню взаємодію між відповідними підрозділами з авіаційної безпеки щодо обміну інформацією та координації дій з реагування на загрози від зони конфлікту на сході держави. 

«Українська сторона також готова надавати повну інформацію стосовно стану аеронавігаційного обслуговування та безпеки польотів в Україні задля скоординованих дій у майбутньому», – повідомляє Державіаслужба України. 

Фото: wnpr

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Підтримати проект
Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

20 найпопулярніших авіанапрямків світу у 2021 році

Аналітична компанія Cirium оприлюднила звіт щодо ТОП-20 найпопулярніших маршрутів у 2021 р…