Авіаподорожі різними екзотичними куточками світу, безсумнівно, виглядають гламурно в соціальних мережах. Зрештою, хештег #travel набрав близько 380 мільйонів згадувань лише в Instagram. Але, на жаль, багатьом, такі подорожі не по кишені. Проте, завдяки новому флешмобу у соцмережах, який називається “Fake a Plane Ride Challenge“, ви можете, принаймні, на мить уявити себе мандрівником.

Флешмоб “Fake a Plane Ride Challenge”, вперше з’явився на китайській соціальній платформі TikTok на початку лютого. У період святкування китайського Нового року тисячі людей робили вигляд, що вони подорожують по світу літаками. Минулого місяця китайський хештег, який приблизно перекладається як “прикидатися ніби подорожуєш літаком”, знаходився в топі трендів на Weibo, популярній у Китаї соціальній платформі, що схожа на Twitter.

Ось як це працює: користувач у соціальних мережах публікує фото чи відео, яке виглядає так, нібито він дивиться в ілюмінатор авіалайнера на висоті 10 000 метрів. Потім, камера повільно віддаляється і видно, що насправді “мандрівник”, сидить вдома перед екраном з гарною фотографією. При цьому “ілюмінатор” є нічим іншим, як чашкою кави, сидінням унітазу, чи ручкою від каністри.

Читайте також  Чому літак - найбезпечніший транспорт і чому не варто боятись літати?

В одному з постів користувач зробив фотографію гори Фудзіяма з висоти польоту авіалайнера. Насправді, виявилося, що для цього було використано заставку на смартфоні та пляшку від прального засобу.

Фудзіяма, Fake a plane ride

Одне з найпопулярніших фото розміщено на обкладинці цієї статті. На ньому дівчина нібито дивиться на крило літака крізь скло ілюмінатора. Хоча, насправді вона дивилася крізь сидіння унітазу на монітор свого домашнього комп’ютера.

Звичайно, такі веселі флешмоби набирають багато лайків та переглядів у соціальних мережах. Але, є чудові варіанти подорожувати літаком по-справжньому, не витрачаючи багато коштів на квитки. Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…