З метою заохочення нових пасажирів до перельотів, арабська авіакомпанія flyDubai, яка літає із Києва та Одеси (з 3 жовтня) в Дубай, обіцяє покрити витрати на лікування чи карантин, якщо вам поставлять діагноз COVID-19 під час подорожі з авіакомпанією до 30 листопада 2020 року. Про це повідомляють на офіційному сайті авіакомпанії.

Отож, ви автоматично отримаєте безкоштовне глобальне покриття витрат, пов’язаних із COVID-19, коли забронюєте рейс через flyDubai.com або через мобільний додаток, турагента, тощо.

Покриття діятиме протягом 31 дня з моменту, коли ви здійснили перший рейс з авіакомпанією за запланованим маршрутом. Ви залишатиметеся захищеними, навіть якщо поїдете в інше місто. Якщо у вас діагностують COVID-19, коли ви знаходитесь не в межах батьківщини (поза домом), авіакомпанія обіцяє покрити ваші витрати на лікування до €150 000, а карантин – до €100 на день протягом 14 днів.

Ця послуга від flydubai не покриває вартості тестування на COVID-19!

Нагадаємо, що з 7 липня Дубай відкрився для туристів, проте з обов’язковою наявністю негативного тесту на коронавірус, зробленого в одній із акредитованих МОЗ України лабораторій. Зверніть увагу – умови в’їзду в ОАЕ для громадян України.

Як скористатися страховкою від flydubai?

Для отримання покриття від COVID-19 не потрібно заповнювати якихось спеціальних реєстраційних форм – все відбувається автоматично для усіх рейсів з вересня по 30 листопада 2020 року.

Якщо під час будь-якої подорожі з 01 вересня 2020 року по 30 листопада 2020 року у вас діагностовано COVID-19, просто зателефонуйте +971 4 270 8577, надішліть повідомлення WhatsApp на +971 56 358 9937 або надішліть електронний лист на flydubai@nextcarehealth.com. Допомога буде доступна цілодобово, сім днів на тиждень.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитись на офіційному сайті авіакомпанії.

flydubai – авіакомпанія, яка була заснована в 2008 році урядом Дубаю. Авіакомпанія виконує рейси з Terminal 2 Міжнародного аеропорту Дубай. Флот авіакомпанії налічує 60 нових літаків Boeing 737 різних модифікацій. Загалом компанія здійснює рейси у понад 70 країн світу, з картою маршрутів авіакомпанії можна ознайомитись тут. Авіакомпанія здійснює code-share перельоти з п’ятизірковою Emirates.

Фото з сайту flydubai

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МАУ скасувала частину рейсів в Ізраїль та відтермінувала старт інших напрямків

Українська авіакомпанія МАУ вкотре вносить зміни до свого розкладу, цього разу на жовтень.…