Українська авіакомпанія Мотор Січ скасувала рейси із Запоріжжя в Мінськ до 30 вересня 2020 року, а дату відновлення буде повідомлено додатково. Про це інформують на сайті авіакомпанії.

“В зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, що склалася у зв’язку з поширенням гострого распіраторного захворювання COVID-19 / коронавірус SARS-CoV-2, Авіакомпанія Мотор Січ вносить зміни в розклад виконання регулярних рейсів. Про точну дату відновлення польотів за даним напрямком буде повідомлено додатково.”, – йдеться в повідомлені.

Для врегулювання питань повернення коштів або перенесення вильоту на більш пізню дату, власники квитків на скасовані рейси, повинні звернутися до Контактного центру авіакомпанії або в туристичне агентство, де купувались квитки.

Нагадаємо, що весною, з початку коронавірусної пандемії, рейси із Запоріжжя в Мінськ були скасовані та відновлені відновлені з липня.

Підтримати проект

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кабмін змінив правила в’їзду іноземців в Україну

Вчора, 28 вересня о 00:00, було автоматично знято заборону на в’їзд іноземних громадян або…