Франція відкриває свої кордони для міжнародного туризму! Так, з 9 червня скасовується обов’язковий ПЛР-тест для вакцинованих мешканців ЄС, а вакциновані туристи з більшості третіх країн, в тому числі України, зможуть потрапити у Францію за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування. Про це йдеться в повідомлені французького уряду.

Отож, уряд Франції поділив країни світу на три зони:

  • зелена – дозволено в’їзд для вакцинованих туристів без будь-яких обмежень
  • помаранчева – дозволено в’їзд для вакцинованих туристів за умови наявності негативного ПЛР-тесту зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону або негативного тесту на антиген зробленого не більше 48 годин; громадяни без вакцини проходитимуть антиген тест по прибуттю та перебуватимуть на тижневій самоізоляції
  • червона – дозволено в’їзд за поважних причин та за умови наявності негативного ПЛР-тесту зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону або негативного тесту на антиген зробленого не більше 48 годин обов’язковою самоізоляцією на 7 днів для вакцинованих осіб та 10 днів для осіб, які не проходили вакцинацію
Карта карантинних зон Франції

До зеленої зони потрапили європейські та ще сім країн – Австралія, Південна Корея, Ізраїль, Японія, Ліван, Нова Зеландія та Сінгапур.

До помаранчевої зони потрапили більшість країн світу, в тому числі Україна!

До червоної зони потрапило 16 країн: Аргентина, Бахрейн, Бангладеш, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Індія, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Суринам, Туреччина, Уругвай, ПАР.

Вакцини, прийняті Францією, є вакцинами, визнаними Європейським агентством з лікарських засобів (EMA): Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Підтвердження вакцинації є дійсним лише за умови, проходження повного графіка вакцинації, а саме:

  • через 2 тижні після другої ін’єкції вакцин із подвійним введенням (Pfizer, Moderna, AstraZeneca)
  • через 4 тижні після ін’єкції для вакцин одноразовим введенням (Johnson & Johnson)
  • через 2 тижні після ін’єкції вакцин людям, які в анамнезі мали Covid-19 (потрібна лише 1 ін’єкція)

Автор фото – Anthony Choren

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…