Як складно знайти готель, який задовольнить кожного члена родини. Ще важче обрати «саме той» готель серед сотен подібних готелів Туреччини, що пропонують незабутній відпочинок з довгоочікуваним «Все включено». Коли немає сил та часу обирати, а родина вже зібрала валізи, то найкращим рішенням буде вибір готелю з сімейною концепцією відпочинку FUN&SUN FAMILY ексклюзивно від TUI.

Чим відрізняється готель з концепцією від будь-якого іншого готелю?

По-перше, концепція включає в себе не тільки направленість відпочинку, а ще й безкоштовні сервіси, яких звичайно в готелях аналогічних за бюджетом не пропонується.
По-друге, концепція – це досвід побажань, який із року в рік формується завдяки таким же туристам зі схожими потребами. В готелях з концепцією FUN&SUN FAMILY побудоване все на комфортних умовах для відпочинку з дітьми, а саме є неймовірно цікава програма у дитячому клубі TOUCAN, де дітлахи проводять майже весь день, а дорослі тим часом можуть відпочити від метушні у затишній зоні Chill Out, яка доступна лише для гостей, що досягли 18 років.
Щоб відчути атмосферу справжнього сімейного відпочинку, необхідно відкрити для себе світ FUN&SUN FAMILY.

Спробуйте відпочинок з концепцією FUN&SUN FAMILY вже цього літа в Туреччині:

FUN&SUN FAMILY Serra Palace 5*

Громадяни України можуть подорожувати до Туреччини за умови:

При перетині кордону громадяни України мають пред’явити: негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду; або експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду; або документ про повну вакцинацію від коронавірусу, проведену щонайменше за 14 днів до приїзду; або документ, що засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6 місяців.

Турецькі прикордонники вимагатимуть лише один із зазначених документів. Наші громадяни мають самі обрати, який із документів взяти із собою в подорож. Документ має бути англійською мовою. 

Транзитні пасажири, діти до 6 років та члени екіпажів звільняються від цих зобов’язань.

Крім того, протягом 72 годин до перетину турецького кордону іноземці, зокрема й українці, мають заповнити електронну форму міністерства охорони здоров’я Туреччини (register.health.gov.tr) і мати при собі документ, згенерований після заповнення цієї форми – в електронному або паперовому вигляді

Передивіться відео про концепцію FUN&SUN FAMILY від TUI:

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2022: усі туристичні знижки та акції

Цьогорічна Чорна П’ятниця отримала зовсім інше значення та зміст для громадян Україн…