Українська авіакомпанія Skyup Airlines перенаправить рейси Одеси в Миколаїв на період призупинення роботи Одеського аеропорту. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Нагадаємо, що Міжнародний аеропорт «Одеса» пройшов всі необхідні сертифікаційні процедури для початку експлуатації нової зілтно-посадкової смуги. І якраз в період з 15 по 16 липня заплановано ввести в експлуатацію нову злітно-посадкову смуги в Одеському летовищі.

“Відправлення і прибуття регулярних і чартерних рейсів SkyUp, запланованих в аеропорту «Одеса» у період з 00:00 15 липня до 12:00 16 липня, здійснюватиметься в Миколаївському міжнародному аеропорту. Для пасажирів буде організовано трансфери.”, – йдеться в повідомлені авіакомпанії.

Всього 6 рейсів SkyUp припадають на період призупинення роботи аеропорту і будуть перенаправлені в Миколаїв:

  • PQ 7480 Шарм-ель-Шейх — Одеса
  • PQ 0427 Одеса — Батумі
  • PQ 0428 Батумі — Одеса
  • PQ 0447 Одеса — Тбілісі
  • PQ 0448 Тбілісі — Одеса
  • PQ 4541 Одеса — Шарм-ель-Шейх

Пасажири перелічених рейсів зможуть скористатися спеціально організованим трансфером. Про зміни авіакомпанія додатково інформуватиме пасажирів через смс-повідомлення. За уточненнями можна також звертатися на letstalk@skyup.aero або до свого агента з продажу квитків.  

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…