З 1 лютого 2021 року Грузія відкриває свої кордони, для громадян які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Іноземні громадяни будуть зобов’язані пред’явити сертифікати про вакцинацію, в яких вказано, що вони отримали дві повні дози вакцини від COVID-19.

Громадянам країн ЄС, Ізраїлю, Швейцарії , Сполучених Штатів Америки, Об’єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії та Бахрейну дозволений в’їзд в Грузію за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування (зробленого за 72 години до перетину кордону), а також обов’язкового повторного ПЛР-тестування на третій день перебування в Грузії.

Для громадян Грузії, які в’їжджають на територію Грузії повітряним транспортом без надання негативного результату ПЛР-тестування, термін самоізоляції скоротиться з 12 до 8 днів. Відтак, громадяни Грузії, які прибудуть до країни зможуть обирати між 8-и денною самоізоляцією та ПЛР-тестом на третій день самоізоляції.

Нагадаємо, що про відновлення міжнародних авіаперельотів до Грузії з 1 лютого ми повідомляли на початку цього тижня.

Українська авіакомпанія МАУ планує відновити польоти до Тбілісі з 31 січня 2021 року. Після офіційного зняття обмежень на авіаперельоти владою Грузії сполучення з Тбілісі рейсами МАУ буде можливе 2 рази на тиждень: щоп’ятниці та щонеділі, з поверненням до Києва щосуботи та щопонеділка. У перспективі, з 1 березня 2021 року, МАУ розраховує збільшити кількість частот на даному напрямку до 4 рейсів на тиждень.

SkyUp Airlines відновлює регулярні рейси в Тбілісі з 4 лютого 2021 по четвергам та неділям.

Окрім вакцинованих громадян України, вїзд в Грузію дозволений для наступних категорій українських громадян:

  • з 08.07.2020 дозволено в’їзд  громадян України у справах бізнесу на запрошення грузинських компаній. Заява на отримання дозволу на в’їзд подається на урядовому сайті . Іноземець, що в’їжджає в Грузію, повинен буде за власний рахунок проходити кожні 72 години ПЛР-тестування на COVID-19
  • представників дипломатичних представництв та міжнародних організацій, акредитованих у Грузії, та членів їхніх сімей
  • якщо один з членів сім’ї є громадянином Грузії (подружжя, неповнолітня дитина чи батько/матір) за умови надання відповідних підтверджуючих документів
  • членів гуманітарних місій (лікарів, волонтерів), якщо такі місії є  необхідними
  • осіб, яким Грузія надали статус особи без громадянства
  • осіб, які мають нейтральні проїзні документи (видаються урядом Грузії для мешканців тимчасово окупованих територій Грузії)
  • осіб, які мають статус біженця в Грузії
  • членів офіційних делегацій за попереднім погодженням в кожному конкретному випадку
  • водіїв вантажних автомобілів, потягів, залучених у перевезення товарів та послуг, та екіпажі літаків

Автор фото Max Kukurudziak

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …