Угорщина відкрила кордони для українських громадян, які подорожують з несуттєвими цілями з 7 серпня 2021 року! Про це повідомляють на сайті МЗС України.

Громадяни, які прямують в Угорщину з України на автомобільному, залізничному та водному транспорті можуть перетинати кордон без тестів та сертифікатів вакцинації та інших обмежень. Для в’їзду необхідно біометричний паспорт/візу, медичну страховку, яка діє на території Європи, а також фінансове забезпечення подорожі.

❗ Українські громадяни, які прибувають в Угорщину авіаційним транспортом, будуть зобов’язані пред’явити:

  • негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду
  • або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років)

Для транзитного проїзду країною представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, що підтверджують право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, результати тестів на вірус тощо).

Нагадаємо, що 15 липня Рада ЄС рекомендувала відкрити кордони для українських туристів, відтоді багато європейських країн стали доступними для наших співвітчизників.

Також зазначимо, що з 5 серпня при повернені в Україну діють нові правила перетину кордону, які передбачають обов’язкове тестування для осіб, які не вакцинувались хоча б однією дозою вакцини.

Скористайтеся посиланнями нижче для пошуку дешевих квитків в Угорщину:

Автор фото – I Do Nothing But Love

❗ Важливо! Умови в’їзду в Угорщину можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…