Книги – кращі ліки від нудьги. Завдяки їм можна побувати у будь-якій країні, навіть не виходячи із затишної кімнати. А є історії, які змусять вас піднятись з дивану та бігти назустріч пригодам. Спільно з нашими друзями з PocketBook підготували для вас підбірку із семи захоплюючих книг, які надихнуть вас на подорож. Також у нас в Інстаграмі проходить конкурс, де ви можете стати власником крутої “читалки PocketBook, що вміщає тисячі улюблених книг і неймовірно зручна у подорожах!

Макс Кідрук “Мексиканські хроніки”

“Хто йде вперед, озброєний великими мріями, завжди сильніший від тих, у кого на руках самі лише факти”, – говорить до читачів устами головного героя Макс Кідрук.

“Мексиканські хроніки” – напрочуд жвава та захоплива книга про те, молодий хлопець здійснив свою давню мрію, наодинці пройшовши Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

Відстань, яку проходить головний герой, дивним чином зближає його з незнайомими людьми із різних куточків планети. Це історія про захоплюючі пригоди юнака, приправлена гострим гумором та іронією.
Її варто читати під час подорожі, аби налаштувати себе на незабутній відпочинок та впевнитись в словах автора про те, що мрії матеріальні, мрії створені для реальності, без цього природа просто не дозволила б нам мріяти.

Богдан Логвиненко “Перехожі. Південно-Східна Азія”

Короткі історії про людей – справжніх, живих, простих. Тих, яких автор зустрічав під час подорожей країнами Південно-Східною Азією. Ці історії – ніби уривки із життя різних людей, майже не пов’язані один з одним.
Богдан Логвиненко подорожував впродовж двох з половиною років та побував у Таїланді, Лавосі, В’єтнамі, Малайзії та Сингапурі. Всюди він знайомився з місцевими жителями та робив короткі записи про їхні зустрічі. А після повернення вони вилились в книгу.

Це історія про подорож, але не очима мандрівника, а очима тих, кого він зустрічав.

“Це дуже серйозна зміна сприйняття світу, це стан, в якому можеш сконцентруватися на чомусь або на комусь, не думаючи ні про що, не думаючи про жодні обставини, про те, що нас стримує, про людей, які безпідставно вимагають нашої уваги. Це відчуття, що ти можеш підстрибнути і відірватися від землі, маючи за плечима всі необхідні речі для життя, точніше – узагалі всі речі, що в тебе є.”

Марина Гримич “Бранзолія: подорожні записки”

Ця книга не тільки занурить вас в чудову атмосферу Бразилії, а й покаже українську сторону життя цієї країни. Герой піде за автором до Бранзолії, де українці чудово інтегрувались в латиноамериканське життя, та при цьому дотримуються власних традицій.

Текст не є вигадкою, адже Марина Гримич справді досліджувала історію та культуру наших земляків в Бразилії.

“«Я їхала в наукову експедицію, шляхи пролягали поза туристичними маршрутами, і переді мною відкрилася інакша Бразилія», – пише авторка. Розповідь написана захопливо, емоційно та з іронією, що лише підкреслює цінність історичних досліджень, майстерно переведених в художнє полотно.

Читайте також  Кібер-тиждень у Ryanair: перший день розпродажу з квитками від €4.9

Дзвінка Матіяш “Дорога святого Якова”

Книга, яка залишає по собі справді теплі враження. Це історія подружньої пари, яка подолала пішки 900 кілометрів давнім християнським паломницьким маршрутом “Дорога святого Якова”.

Це історія про подорож, але також про внутрішні переживання, віру, відчуття, здатні зміцнити дух, про людей, які стають рідними після випадкової зустрічі, їхній безцінний та унікальний досвід, що вимагає неабияких фізичних і моральних зусиль, а проте вкінці дарує справжню насолоду.  Адже “той, хто залишає свій дім і довіряє себе дорозі, багато отримає. Дуже багато”.

Олексій Бобровніков “Краями Грузії”

Книга для тих, хто обожнює сонячну Грузії, або тільки мріє побувати у цій чудовій країні.
Український журналіст Олексій Бобровніков здійснив мандрівку Грузією, весь свій маршрут – від Тбілісі до Батумі, з Колхіди до Местії і Вільної Сванетії, гірською Аджарією і країною пшавів – проїхавши на велосипеді.

Автор детально описує місця, які він відвідав, людей, яких зустрів, їх легенди, звичаї, ритуали, кулінарні вподобання. Герої книги – справжні, щирі та гостинні.

Сам Олексій визначає жанр своєї книги як путівник. Проте це не суха оповідь про те, що подивитись, де поїсти та де зупинитись. Це жива історія з яскравими персонажами, прикрашена автентичними фразами та приправлена жартами.

Ден Браун “Джерело”

Ця книга створена для того, щоб Іспанія навіки зачарувала вас. Автор показує містичну та інтригуючу історію Барселони. “Джерело” – п’ята частина серії книг про професора Роберта Ленгдона після “Янголів та демонів”, “Коду да Вінчі”, “Втраченого символа” та “Інферно”.

Жанр роману визначають як науково-фантастичний містико-детективний трилер. Автор акцентує увагу читача на проблемах та викликах сучасності і головним питанням стає те, чи зможе людина, яка не випускає з рук смартфона, користується окулярами віртуальної реальності, не здатна обійтись без смарт-годинника та планшета, зберегти духовність?

Але читача захопить не лише головна сюжетна лінія. Головні події відбуваються в іспанських містах Більбао, Мадриді та Барселоні. Описи культурних та історичних пам’яток, сучасні музеї та захоплюючі витвори мистецтва, безперечно, викличуть бажання відвідати Іспанію.

Ольга Муха “Львів – місто натхнення”

Що ви знаєте про Львів? Скоріше за все, ви смакували львівську каву та купували шоколад в подарунок друзям. Можливо, підіймались на Високий замок та відвідали ратушу.

Але книга “Львів – місто натхнення” відкриває для вас зовсім нову сторінку легендарного міста. Це видання зібрало в себе історії сучасних авторів, огляд знаменитих локацій та переломних подій. Воно доповнене історичними дослідженнями та вміщає в себе мапу літратурної інфраструктури.

Тут ви знайдете історії про книгодрукарів, перекладачів та поетів. Дізнаєтесь, чому Львів – місто культурної синергії, які літературні фестивалі та форуми проходять у ньому.

Книгу “Львів – місто натхнення” варто брати з собою кожного разу, коли їдеш до цього легендарного міста, бо після прочитання вам точно захочеться відкривати його знову і знову.

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Велика підбірка фільмів про альпінізм та сходження в горах

Наприкінці 2021 року на сервісі трансляцій Netflix презентували документальну стрічку “14 …