Ізраїль відкривається для усіх туристів, незалежно від статусу вакцинації та віку, з 1 березня 2022 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства туризму Ізраїлю.

З 1 березня 2022 року усім туристам буде дозволено подорожувати в Ізраїль, як вакцинованим, так і невакцинованим.

Усі туристи, які бажають потрапити в Ізраїль будуть зобов’язані здати два ПЛР-тести на COVID-19 (один перед вильотом, другий після після приземлення в Ізраїлі).

Після здачі другого тесту по прильоту, туристи будуть перебувати на самоізоляції в готелі, допоки не отримають негативний результат ПЛР-тестування або протягом 24 годин – в залежності, що станеться раніше.

Детальні правила в’їзду з’являться пізніше, але уже зараз відомо, що замінити ПЛР-тест на антиген не буде можливості.

Зазначимо, що наразі на сайті tripadvisor.mfa.gov.ua вказано, що в’їзд в Ізраїль дозволено у виключних випадках, за наявності спеціального дозволу МВС/МЗС Держави Ізраїль

Раніше повідомлялось, що МОЗ Ізраїлю внесло 199 країн, в тому числі й Україну, до числа помаранчевих. Тим самим дозволивши в’їзд вакцинованим громадянам України з ПЛР-тестом по прибуттю, та на третій день перебування в країні.

Для пошуку дешевих квитків скористайтесь посиланнями нижче.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…