Уряд Ізраїлю надасть підтримку флагманським авіакомпаніям – El Al, Israir і Arkia – 85 мільйонів доларів державної допомоги.

Ізраїль закрив свої кордони для іноземців наприкінці листопада 2021 року через новий штам коронавірусу Omicron. Це дуже вдарило по авіаперевізниках, які щойно почали відновлюватись після пандемії.

➡ Читайте також: Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Заборона діяла до грудня, за цей час національні авіакомпанії понесли значні фінансові втрати. Особливо перевізник El Al, який ще у вересні 2021 року, до Omicron, потребував 100 мільйонів доларів підтримки.

Підтримка держави надається у формі безвідсоткових облігацій на три роки для кожної авіакомпанії. Це дасть перевізникам можливість відновити трафік до пандемії та повернути кредити у визначені терміни.

Також Ізраїль пом’якшив прикордонні обмеження, скасувавши «червоний список» країн. Всі країни класифікували як «помаранчеві», що означає, що вакциновані туристи-іноземці можуть в’їхати до Ізраїлю з ПЛР-тестуванням або довідкою про одужання.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…