Італія планує відкрити кордони для туристів з третіх країн з 1 березня. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Італії Roberto Speranza у своїх соціальних мережах.

“Починаючи з 1 березня для прибуття з усіх неєвропейських країн будуть діяти ті самі правила, які вже встановлені для європейських країн. Для в’їзду в Італію буде достатньо однієї з умов Green Pass: довідка про щеплення, довідка про одужання або негативний тест., – повідомив Roberto Speranza.

Швидше за все, таке рішення пов’язане із схваленням оновлених рекомендацій Ради ЄС щодо умов в’їзду громадян третіх країн при несуттєвих (туристичних) подорожах до до країн ЄС. Нові правила передбачають індивідуальний підхід до кожного туриста – до уваги братиметься не тільки країна походження, а й наявність сертифікату про вакцинацію чи довідки про одужання.

Нагадаємо, що відповідно до актуального рішення МЗС Італії, Україну віднесено до країн категорії E і з 1 лютого до 15 березня українським громадянам заборонено в’їзд на територію Італії з туристичною метою.

Наразі достеменно не відомо, яким чином будуть впровадженні нові правила з 1 березня і коли саме Італія знову відкриється для українців – 1 чи 15 березня. Країна може змінити підхід, скасувати поділ третіх країн на категорії A,C,D,E, затвердити нові правила подорожей із/до закордонних країн, тощо.

➡ Тому слідкуйте за оновленнями в нашому телеграм каналі, щоб дізнатись про відкриття Італії для українських туристів першими. 

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …