На коротко та середньо-магістральних рейсах KLM почне працювати Wi-Fi. Авіакомпанія розпочала встановлювати бездротовий інтернет на своїх Boeing 737.

Аби Wi-Fi запрацював, KLM розпочала співпрацю з комунікаційною компанією Viasat, обладнання якої встановлять на 18 літаків до кінця цього року.

➡ Читайте також: SkyUp отримала право на рейси в Туніс, а Windrose із Києва в Кривий Ріг!

Як зазначають в авіакомпанії, підключення до інтернету буде доступно на європейських рейсах завдяки підключенню пасажирських пристроїв безпосередньо до європейського супутника Viasat.

Під час польоту, пасажирам на вибір пропонуватимуть 3 інтернет-пакети:

  • обмін повідомленнями – можливість надсилати та отримувати повідомлення через WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat тощо;
  • пакет Surf – можливість читати новини в інтернеті чи робити онлайн-покупки;
  • пакет Stream – повний доступ до інтернету з можливістю перегляду фільмів.

Придбати один з пакетів можна буде через вебпортал KLM.

Після підключення до мережі Wi-Fi на борту пасажир не тільки зможе отримати доступ до всіх функцій порталу KLM, але й безоплатно користуватися додатком KLM та сайтом KLM.com. Наприклад, бронювати зворотні квитки, екскурсії у місці призначення тощо.

KLM вже під’єднали Wi-Fi на борту своїх Boeing 787 та Airbus A330 і тепер встановлює його на літаках Boeing 777. На сьогодні 81 відсоток міжконтинентального флоту авіакомпанії забезпечений підключенням до Інтернету. Очікується, що пасажири матимуть доступ до Інтернету на борту всіх міжконтинентальних літаків до першого кварталу 2022 року.

Фото: KLM

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …