Керівництво авіакомпанії LOT Polish Airlines відмовляється від придбання німецького авіаперевізника Condor Airlines у зв’язку із кризою, котра виникла на тлі коронвірусної пандемії. Про це повідомляє видання Reuters.

“Я підтверджую, що Polish Aviation Group сьогодні поінформував Condor про його відмову від придбання цієї компанії. На цьому етапі ми не надаємо більше інформації”, – повідомив директор з комунікацій Polish Aviation Group.

Нагадаємо, що 24 січня 2020 року було оголошено, що Condor Airlines буде продано Польській Авіаційній Групі (яка володіє LOT Polish Airlines) за 300 мільйонів Євро. Це відбулось після банкрутства туристичної групи Thomas Cook, у складі якої була німецька авіакомпанія Condor Airlines.

Подана тоді пропозиція PGL щодо придбання Condor була обрана як найбільш приваблива для авіакомпанії, її працівників, партнерів, постачальників та замовників. Очікувалось, що транзакція завершиться до квітня 2020 року, коли мали бути отримані антимонопольні схвалення, але як бачимо польська авіакомпанія вирішила завчасно вийти з угоди.

Читайте також  У США вакцинованих туристів звільнили від тестів та карантину

Подальша доля Condor Airlines наразі невідома, але в деяких ЗМІ повідомляється, що уряд Німеччини розглядає можливість націоналізації Condor Airlines, проте, наразі прес-секретар міністерства економіки Німеччини відмовився від будь-яких коментарів.

Детальніше про схожість та відмінність LOT та Condor, а також про можливу конкуренцію між союзними LOT та Lufthansa читайте тут.

Головне фото – © alliance/dpa

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …