Німецька курортна авіакомпанія Condor Airlines презентувала нову цікаву, цукерково-смугасту ліврею та айдентику. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

condor livery

Нова айдентика німецького авіаперевізника зосередиться на кольорових смугах, що символізують різноманітність. Кольори, які будуть домінувати в лівреї Condor:

  • зелений – острови
  • жовтий – сонце
  • синій – море
  • червоний – пристрасть
  • бежевий – пляж
  • жовтого, червоного, синього, зеленого та бежевого.
image

Зміна візуальної айдентики охопить усі аспекти функціонування авіакомпанії – одяг та аксесуари бортпроводників, авіаквитки, вивіски в аеропорту і, насамперед, літаки. Очікується, що 2024 року понад 80% флоту німецького перевізника має отримати нову ліврею.

За останні роки ми зазнали ґрунтовної трансформації. З підлеглого і залежного від турагентства, чартерного перевізника ми перетворилися на незалежну авіакомпанію, яка з гордістю вдивляється в минуле, історію та традиції. При цьому ми з радістю дивимося в майбутнє. Наша нова візуальна ідентичність має відображати це. ” Ми хочемо ототожнювати себе зі святами “, – повідомив генеральний директор Condor Рльф Текентруп.

Нагадаємо, що після банкрутства туристичної групи Thomas Cook, німецька авіакомпанія Condor Airlines, що їй належала, змогла вижити завдяки урядовому кредиту у розмірі 380 мільйонів євро. Однак, авіакомпанія не була націоналізована і 24 січня 2020 року було оголошено, що Condor Airlines було продано польській державній авіакомпанії LOT Polish Airlines. Але стався коронавіурус, і в квітні 2020 LOT відмовився від придбання Condor Airlines. Згодом німецьку авіакомпанію викупила інвесторська компанія Attestor Ltd.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…