Чеська транспортна компанія RegioJet планує здійснювати залізничні перевезення з України в Польщу! Про це повідомляє польське галузеве видання Kolejowy Portal.

Так, RegioJet подала заявку до управління залізничного транспорту Польщі щодо відкриття комерційного пасажирського сполучення за маршрутом Перемишль – Медика (державний кордон) – Мостиська II – Медика – Перемишльський.

Заявку подано на здійснення щоденних рейсів у період з 12 червня 2022 року до 12 грудня 2026 року.

Попередній розклад:

СтанціяЧас прибуттяЧас відбуттяСтанціяЧас прибуттяЧас відбуття
Перемишль08:30Мостиська 220:45 (+1 година)
Медика08:4509:15Медика20:0020:35
Мостиська 210:30 (+1 година)Перемишль20:50

💡 Мостиська ІІ — проміжна прикордонна залізнична станція розташована у селі Мостиська Другі між станціями Мостиська I (7 км) та Медика (8 км).

RegioJet планує здійснювати перевезення з використанням інфраструктури стандартної колії (євроколія 1435 мм) на потягах Siemens Vectron або Bombardier Traxx пасажиромісткістю від 300 до 650 сидячих/лежачих місць.

Потяг буде міжнародним, відтак буде дозволено подорожуватилише між початковою та кінцевою станціями даного маршруту. Планується зупинка в Медиці для здійснення заходів, пов’язаних з перетином польсько-українського кордону.

Нагадаємо, що в 2021 році RegioJet отримала дозвіл на залізничні рейси з Праги в Перемишль, а після цього повідомила про намір запустити потяг з Праги в Львів одразу після відкриття кордонів. В 2019 УЗ обіцяла за рік побудувати євроколію від кордону до Львова.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…