Чеська транспортна компанія RegioJet планує запустити нічний потяг з Праги до Перемишля та далі до Львова одразу після зняття обмежень на подорожі. Про це повідомляє польське видання Nakolei.

Нагадаємо, що RegioJet отримала дозвіл на залізничні рейси з Праги в Перемишль в грудні 2020 року і якби не карантинні обмеження ці рейси вже б виконувались.

В компанії вирішили подовжити маршрут до Львова, і планується, що перевезення від Перемишля до Львова буде виконувати Укрзалізниця. Наразі перевізник чекає відновлення залізничного сполучення між Україною та Польщею, та веде переговори з українською стороною.

Прес-секретар RegioJet Ales Ondruj повідомив, що перевізник контактує з іноземними органами влади, і якщо кордон для пасажирських перевезень буде відкритий, то RegioJet почне виконувати рейси по новому сполученні. За словами представника чеської компанії Укрзалізниця вже веде переговори з PKP Intercity з цього приводу відновлення міжнародних пасажирських перевезень між Україною та Польщею.

Нагадаємо, що напередодні Укрзалізниця повідомила про відновлення міжнародних перевезень до Австрії та Угорщини.

Також нагадаємо, що в 2019 році RegioJet планував відкрити комбіноване сполучення між Україною та Чехією. Планувалось, що потяг прямуватиме за напрямком Прага –Мостиська ІІ з подальшою пересадкою на автобус у Львів та можливо інші українські міста. Але стався коронавірус і ці плани було відкладено.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…