Польський авіаперевізник LOT планує здійснювати рейси з Варшави до Івано-Франківська. Компанія вже запросила слоти на їх виконання.

LOT подав заявку на отримання слотів до 15 нових аеропортів для здійснення польотів в літній період 2020 року. Про це вже пишуть польські журналісти. Деякі рейси авіаперевізник вже анонсував, про інші планують оголосити найближчим часом. Серед таких – Івано-Франківськ.

Відтак, Івано-Франківьк стане сьомим напрямком для авіакомпанії LOT. Зараз національний польський перевізник вже літає до Борисполя, Києва, Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя.

Читайте також  Авіакомпанія LOT почне літати в Запоріжжя!

Операційний директор LOT Мачей Вільк ще минулого року називав Івано-Франківськ серед українських міст, куди компанія хотіла б почати польоти.

«Єдине, що нас стримує зараз – це дефіцит слотів в аеропорті Шопена. Проте до 2020 року, сподіваюсь, ця проблема буде вирішена, і ми продовжимо експансію», – відзначав він.

На сьогодні до аеропорту Івано-Франківська рейси виконує лише авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України». З 27 грудня сезонні рейси двічі на тиждень сюди також здійснюватиме Windrose (Київ (Бориспіль) – Дніпро).

Фото: apltravel

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…