Саме у травні розпочинається сезон розважальних подорожей. І якщо раптово з’явився вільний тиждень, то краще за все провести його на морі.

Правда, багатьох турбують тяганина з оформленням документів, вибір надійного туроператора, якість послуг у зоні відпочинку. На щастя всі ці проблеми вирішує туристична агенція https://makintour.com/ua.

Різновид послуг

Завдяки тому, що компанія максимально задовольняє побажання клієнтів, вона не приховує своє обличчя. Всю інформацію про послуги, акції, розіграші, перелік курортів та готелів, гарячі тури  https://makintour.com/ua/hottours можна знайти в Youtube, Instagram, Viber, Facebook, Telegram. Бажаючим відпочити надається можливість вибрати умови, що задовольняють наступним запитам:

 • вид відпочинку;
 • країна;
 • готель;
 • тип харчування;
 • тривалість туру.

До того ж все це можна зробити як в останню хвилину, так і попередньо за допомогою підбору туру онлайн https://makintour.com/ua/tours. У будь-якому випадку рівень обслуговування та пакет послуг, що надаються, залишаються незмінними. Завдяки постійній підтримці турагенції можливі непорозуміння, що виникають в період відпочинку, можна вирішити дуже швидко в будь-який час доби.

На ринку туристичних послуг MAKiNTOUR з 2008 року. За цей час сформувалася розвинена мережа філій, що дозволяє відправитися практично в будь-який курортний куточок планети. У компанії завжди є вигідні пропозиції. Вона регулярно пропонує акції, програми, розроблені спеціально для постійних клієнтів.

Тим не менш ні інформація про діяльність, ні вдячні відгуки туристів не можуть дати повного уявлення про відпочинок з агентством MAKiNTOUR. Тому, щоб переконатися, потрібно самому поїхати за одним з тисяч пропонованих напрямків.

Країна найчистіших курортів

Про поїздки в Туреччину чули, напевно, всі. Ця країна вже давно приваблює туристів комфортними готелями, чистим узбережжям, гостинними гідами. Багато людей відвідує курорти країни кілька разів на рік. Коли ж є сумніви або бракує коштів на резервування поїздки, потрібно звернути увагу на гарячі тури в Туреччину:

 • по-перше, це вигідно;
 • по-друге, не вимагає тривалого очікування;
 • і нарешті, не доведеться зазнати розчарувань.

Все, що необхідно зробити – звернутися в агентство. Вилетіти за обраним маршрутом можна з Києва або Одеси.

Своїм гостям Туреччина пропонує:

 • комфортабельні апартаменти та готелі;
 • культурні та екстремальні розваги;
 • елітні салони краси;
 • історичні та розважальні екскурсії;
 • кращі страви національної кухні;
 • комфортний відпочинок біля води.

Не варто забувати про незабутні враження на фотосесіях. Туреччина – відмінне місце і для сімейного відпочинку з дітьми, і для романтичних зустрічей, і для веселих компаній.

Дивовижний відпочинок в країні пірамід

Пізнати різноманіття світу, національні традиції інших народів і добре відпочити – завдання здійсненне, якщо подорожувати з агентством MAKiNTOUR.

Наприклад, всі тури в Єгипет – це спосіб ознайомитися з Африкою, не вкладаючи величезних коштів. Культура, пейзажі, пам’ятки древньої цивілізації заворожують. Завдяки тому, що вилетіти в країну Клеопатри можна практично з будь-якого великого міста України, така поїздка повинна стати ще більш привабливою.

Червоне море, коралові рифи, багаті екскурсійні програми, сонячні ванни, комфортні умови для дитячого відпочинку – це Єгипет. Персональний менеджер допоможе правильно організувати тур, а також вирішить будь-яку непередбачену ситуацію.

Пропонуючи поїздку на відпочинок в будь-якому напрямку, MAKiNTOUR бере на себе всю відповідальність за організацію цікавого дозвілля.

Джерело:

Мережа туристичних агентств – Makintour.com

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

МАУ змінює правила безкоштовного перевезення ручної поклажі!

Не дуже хороші новини для тих хто користується пропозиціями лоукост-тарифів у Міжнародних …