З 15 липня Мальдівські острови відкриті для іноземних туристів. Про це вже повідомили на сайті міністерства туризму Республіки Мальдіви.

Для в’їзду не потрібно буде проходити тест на коронавірус та проходити двотижневий карантин. Проте деякі правила все ж існують.

Насамперед, туристам слід підтвердити бронь в готелі, на курорті чи круїзному кораблі, який зареєстрований на сайті міністерства туризму Мальдів.

Протягом всього відпочинку можна знаходитись лише на одному курорті або готелі. Подорожувати островом на даний час не можна.

Читайте також  З 16 липня Болгарія відкрита для українців без тестів та обсервації!

По прильоту на острови туристів перевірятимуть в аеропорту. Людей, які матимуть симптоми ГРВІ, попросять пройти ПЛР-тест. Місцева влада може проводити вибіркове тестування, яке буде безкоштовним для гостей.

Дані заноситимуть до медичної декларації, яку оформлять при в’їзді до країни. Якщо для повернення на батьківщину, туристам необхідні будуть результати тесту на коронавірус, його також можна буде пройти прі виїзді з Мальдів.

Зауважимо, що Мальдіви знаходяться в списку країн «червоної зони» Міністерства охорони здоров’я України. Отож по прибуттю в Україну потрібно буде пройти 2-тижневу обсервацію або ПЛР тест.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…