Чудова новина! Ще одна курортна країна стала доступною для українських мандрівників без будь-яких обмежень! З 16 липня українцям дозволено в’їзд на територію Болгарії без проходження обсервації та тестування на коронавірус.

Отож, Міністерство охорони здоров’я Болгарії видало наказ, відповідно до якого громадян України віднесли до переліку країн, представникам яких дозволений в’їзд до Болгарії. Наказом міністерства також звільнено наших співвітчизників від обов’язкового проходження ПЛР-тестування на коронавірус та двотижневої самоізоляції.

До переліку країн, громадянам яких дозволено безперешкодний в’їзд на території Болгарії також країн Європейського Союзу, Шенгенської зони, Великої Британії, Грузії, Японії, Канади, Алжиру, Австралії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу та Уругваю.

Читайте також  Хорватія вимагатиме тест на Covid-19, Чорногорія - тільки на сухопутних кордонах

Нагадаємо, що 15 липня український Уряд змінив критерії щодо країн, які відносяться до “червоної зони” і Болгарію віднесено до “зеленої” зони відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення. Відтак після повернення з Болгарії не доведеться перебувати на самоізоляції чи проходити тестування для дострокового припинення самоізоляції.

Також нагадаємо, що Європейський союз не дозволив в’їзд громадянам України в туристичних цілях з 1 липня. Це рішення буде переглядатися кожних 14-ть днів.

Посилання на пошук пакетних турів в Болгарію:

Також зазначимо, що в системі бронювання Ryanair квитки із Києва в Софію є тільки з 25 жовтня, МАУ в серпні не планує літати в Болгарії.

Підтримати проект

Фото з сайту twenty20

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…