На сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів України прийнято рішення підвищити поріг кількості активних хворих з COVID-19 на 100 тисяч для розподілу країн на “червону” та “зелену” зони. Цей показник збільшено з 40 до 55 випадків на 100 тисяч населення.

“Проєктом акту пропонується встановити, що державами зі значним поширенням COVID-19 вважаються ті, де кількість активних випадків захворювання COVID-19 перевищує 55 осіб на 100 тисяч населення. Раніше цей показник був на рівні 40. Ми його встановлювали, коли в Україні було 37 активних хворих на 100 тисяч населення. Зараз цей показник становить в Україні 62 “, – повідомив на засідані КМУ міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Відтак до “зеленої” зони повернулися курортні Албанія, Єгипет, а також Чехія, Болгарія, Пакистан, Есватіні, Сальвадор, Гвінея-Бісау та Бангладеш.

“Гарні новини для тих, хто планує відпочинок в Єгипті або Албанії. Щойно Уряд змінив критерії щодо країн, які відносяться до “червоної зони”. Тепер після повернення з Єгипту чи Албанії НЕ ПОТРІБНО проходити 14-денну обсервацію/самоізоляцію або робити тестування на COVID-19.”, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своєму телеграм каналі.

Читайте також  МЗС України запустило інтерактивну карту для планування подорожей під час пандемії коронавірусу

Нагадаємо, що з 15 червня, в Україні запроваджено адаптивний підхід до самоізоляції/обсервації українців та громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни поділено на 2 зони, відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення – червону та зелену.

Зверніть увагу: детальна інформація щодо кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення станом на 9 липня 2020 року (в форматі .pdf)!

Згодом Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував алгоритм дострокового припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон та повернулись з країн червоної зони.

Також нагадаємо, що Європейський союз не дозволив в’їзд громадянам України в туристичних цілях з 1 липня. Це рішення буде переглядатися кожних 14-ть днів.

Скористайтесь посиланнями нижче для пошуку пакетних турів в Єгипет та Албанію:

Photo by Polina Rytova on Unsplash

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кіпр скасовує тести на COVID-19 для усіх вакцинованих з 1 березня

Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни поход…