З 16 липня у потягах далекого сполучення, що прямують із/до Києва квитки можна купити на 100% місць. Таке нововведення стосується і транзитних потягів через українську столицю. Про це повідомляють на сайті Укрзалізниці.

За інформацією Укрзалізниці, відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації.

В УЗ нагадують, що відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 3 липня №39 дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Бронюємо квитки на сайті Укрзалізниці –  booking.uz.gov.ua.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі потяги:

  • №7/8 Харків – Одеса — з 2 червня
  • №81/82 Харків – Новоолексіївка
  • №53/54 Дніпро – Одеса — з 17 червня
  • №91/92 Одеса – Костянтинівка — з 29 червня

Укрзалізниця відновила рух близько половини пасажирських поїздів, які курсували до карантину. Наразі залізницями України курсують 65 потягів далекого сполучення та 700 приміських. В разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.

Читайте також  Найчастіші питання-відповіді щодо потягів та Укрзалізниці!

«Залізниця поступово повертається до обсягів руху, які були до карантинних обмежень. Так, за два місяці після відновлення руху практично всі регіони України мають залізничне сполучення. Подальше відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації в країні та відповідних рішень компетентних органів», — повідомив в.о. голови правління АТ Укрзалізниця» Іван Юрик.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Приклад бронювання квитків Київ – Харків на сайті Укрзалізниці:

Приклад бронювання квитків Київ - Харків на сайті Укрзалізниці

Забронювати квитки на сайті Укрзалізниці

Підтримати проект на Patreon!

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Нові потяги УЗ: з Дарниці у Львів, з Харкова до Одеси та із Запоріжжя до Ужгорода!

Хороші новини від Укрзалізниці! Швидкий потяг Інтерсіті+ з Дарниці до Львова, новий потяг …