Нагадуємо, що Україна повністю припинила регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня. Наразі залишиться можливість перетнути кордон лише пішки, або на авто.

Через поширення пандемії коронавірусу ситуація змінюється дуже динамічно. Тому радимо при плануванні повернення до України на авто встановити зв’язок з відповідним консульством України. Також слідкуйте за оновленнями на інтерактивній карті Державної митної служби.

Станом на 29 березня:

Німеччина, Австрія, Чехія:

З Німеччини, Австрії, Чехії можна доїхати до України через транзитний коридор через Австрію та Угорщину:

 • транзит з Німеччини дозволено трасою А1 Мюнхен-Зальцбург. Він працює з 17:00 до 01:00
 • рух територією Австрії можливий з 17:00 до 01:00
 • перетинати чесько-австрійський кордон потрібно з повним баком бензину та проїхати територію Австрії транзитом, без зупинок, аж до кордону з Угорщиною
 • до Угорщини можна в’їхати через пункт пропуск Нікелсдорф-Хед’єшхалом (Nickeldorf- Hegyeshalom). На території Угорщини коридор працює з 21:00 до 05:00. В’їзд до України можиливий через пункт пропуску Чоп-Захонь.
Читайте також  Роз'яснення МЗС України щодо перетину кордону з 28 березня!

Польща, Білорусь, Молдова, Словаччина, Румунія, рф:

З Білорусі, Молдови, Словаччини, Румунії, Польщі, та рф – через КПП, які позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби

Литва, Латвія:

З Литви та Латвії транзит на автомобілі можливий лише через Білорусь.

Сербія:

З Сербії можливий транзит через Румунію. Для цього посольство України в Румунії має завчасно повідомити Міністерство закордонних справ Румунії офіційною нотою з переліком осіб, які планують здійснити транзит.

Транзит через Білорусь:

Наразі українські громадяни можуть планувати маршрут на Батьківщину через територію Білорусі. До Білорусі ви можете дістатися літаком, а вже звідти – через автомобільні пункти пропуску. Вихід з аеропорту для громадян України дозволений. Громадським транспортом можна дістатися до міста або білорусько-українського кордону.

Ситуація в режимі в’їзду в країни та транзитного проїзду іноземними країнами змінюється дуже динамічно. Тому радимо при плануванні поїздки встановити зв’язок з посольством України в Республіці Білорусь і стежити за оновленням інформації на офіційних сторінках.

Зверніть увагу:

 • кордон України можна перетнути лише на авто
 • з Білорусі до України не можна дістатися літаком, поїздом чи автобусом – регулярне сполучення наразі припинено
 • транзит необхідно здійснити упродовж 48 годин.
 • відкриті окремі пункти пропуску. Вони позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби
 • В Україні не працює міжміське та міжобласне регулярне автобусне та залізничне сполучення. Для отримання інформації, як можна дістатись будь-якого пункту призначення всередині України, звертайтесь до Міністерства інфраструктури.

Закликаємо суворо дотримуватися усіх запобіжних заходів, зокрема режиму самоізоляції після прибуття в Україну інструкція від МОЗ України тут.

Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров’я і життя людей, що навколо.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Один коментар

 1. Алексей

  31 Березня, 2020 в 11:27 am

  Поправьте ссылку на “інструкція від МОЗ України тут”, пожалуйста

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …