Вчора, 29 березня, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, які стосуються того, що громадяни котрі відвідували країни/регіони із місцевою передачею коронавірусу в громаді, і які повертаються в Україну з 30 березня 2020 року, мають пройти обов’язкову 14 денну обсервацію (ізоляцію).

В постанові зазначається, наступне: “Особи, що відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді (крім водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2), вважаються такими, що мали контакт з хворим на зазначену хворобу, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями.”.

Читайте також  З яких країн можна дістатися України на авто?

Міністр інфраструктури України В.Криклій зазначив, що вірність рішення Уряду підтверджується тим, що 29 березня громадяни України, які прибули з В’єтнаму відмовились перебувати обсервації та силою вирвалися з терміналу Міжнародного аеропорту Бориспіль.

Обсервація Виключення

Автор фото IgorVetushko via Depositphotos

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Японський парк атракціонів просить відвідувачів стримувати крик на американських гірках в обмін на бонуси

Парк атракціонів Fuji-Q Highland у Японії організував унікальний конкурс для відвідувачів …