Справжній край світу та екстрим: ведмеді, гейзери, вулкани (30 діючих) та дешева лососева ікра. Агрегатори пропонують неймовірно низькі ціни на перельоти з Москви (Шереметьєво, Домодедово) у Петропавловськ-Камчатський. Летіти 9 годин, квитки доступні на більшість дат з грудня по березень включно. Багаж та преміальні милі (Аерофлот SkyTeam) включені. Рейси виконує Аерофлот (базовий аеропорт Шереметьєво) або Трансаеро+Аерофлот (виліт з Домодедово, приліт у Шереметьєво). Квитки шукаються та бронюються через агрегатор за посиланням.

Камчатка перелет

Агрегатор шукає найнижчі ціни серед агенств, що дозволяє заощадити до 15% від вартості у порівнянні з пропозицією на сайті авіакомпанії.

Придбати квитки Москва - Петропавловськ-Камчатський

З Києва до Москви можна зручно дістатись нічним потягом або літаком з Борисполя чи Жулян (понад 30 рейсів на день у різних авіакомпаній). Квитки від 120 євро туди-назад з податками.

Придбати квитки Київ-Москва

 

Перелік дат не є вичерпним
12 – 18 січня
14 – 22 січня
15 – 21 січня
17 – 26 січня
26 січня – 3 лютого
28 січня – 7 лютого
5 – 13 лютого
6 – 15 лютого
13 лютого – 1 березня
2 – 12 березня
12 – 20 березня
22 – 30 березня

Читайте також  Austrian: Київ - Відень - Київ від 143$

 

Москва - Камчатка

 

Москва - Камчатка

Камчатка — півострів на Далекому Сході Євразії, між Охотським і Беринговим морями, належить Росії. Площа 370 тис. км?, довжина 1200 км. Рельєф гористий, на заході багниста низовина. Півострів вкритий лісами, на півночі поширена тундра. Кроноцький біосферний заповідник був заснований у 1985 році.

Природоохоронні території

На Камчатці є 2 державних заповідника, 17 державних заказників, 169 унікальних природних об’єктів, включаючи пам’ятники природи, 5 природних парків. 27% території Камчатки віднесено до категорії охоронюваних.

Вулкани

Всього на Камчатці нараховується понад 160 вулканів, із яких близько 30 вважаються діючими. Найвищим вважається Ключевська Сопка (4750 м). Досить поширені гарячі мінеральні джерела і гейзери. Вулкани Камчатки включені до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Детальніше у російській версії Вікіпедії

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

День святого Валентина 2024: усі туристичні акції та розпродажі!

14 лютого – це особливий день, коли увесь світ відзначає День святого Валентина. Це …