У системах бронювання знову (update: вже втретє) з’явились акційні пропозиції на перельоти Київ-Делі-Київ з пересадкою у Дубаї. Пропозиція дійсна на окремі дати у січні, лютому, березні та квітні. Найбільше дат для бронювання досутпно на лютий-березень, хоча перельоти на січень та квітень теж можна знайти. Рейси виконують Міжнародні авіалінії України до Дубаї та Emirates (одна з кращих авіакомпаній світу) до Делі. Віза ОАЕ не потрібна, пересадки тривають вісім годин туди та три у зворотньому напрямку. Враховуючи, що у аеропорту Дубаї є величезний шоппінг-мол  – цей час можна провести з користю :-).Дані квитки неможливо придбати на сайтах авіакомпаній, продаються вони лише у  агенствах та системах бронювання.

Нижче детальна  інструкція як придбати квиток Київ-Делі-Київ на агрегаторі buruki.ru

Придбати на агрегаторі BURUKI

1. Обираємо маршрут (Київ-Делі) та приблизні дати. Квитків на конкретні дати може уже не бути в наявності через високий попит. Нижче ми виклали орієнтовний список наявних дат на сьогодні (29.11). Список далеко не повний, тому будемо вдячні, якщо у коментарях вкажете інші, знайдені Вами, дати.

Buruki.ru KBP-DEL

2.  У верхньому правому куті, біля вибору валюти, є посилання “Найти цены на соседние даты” або “Лучшая цена на другие дни 260 €”. Після натискання з’явиться наступна форма. Необхідно клікнути на конкретні дати для того щоб завантажились ціни

Buruki.ru KBP-DEL

ОНОВЛЕНО: З 21 грудня для бронювання став доступен квітень, та мінімальна вартість квитка знизилась до 243 євро!

lowcost del kbp

3. Далі обираємо дату перельоту, натиснувши на ціну. Будуть відображені деталі перельоту (час, пересадки). Buruki.ru – пошуковик по сайтах агенств. Ціни у різних агенств можуть коливатись (+-5%). Обираємо найдешевшу пропозицію, у даному випадку це 260 євро у trip.ru. Переходимо на сайт агенства, заповнюємо дані про пасажирів та оплачуємо квитки.

Читайте також  МАУ виконуватиме чартерні рейси на Мальдіви та в Індію

3

Квитки  також можна знайти і придбати на агрегаторі Avisales

Придбати на агрегаторі AVIASALES

Перелік дат не є вичерпним

5 – 13 лютого
6 – 15 лютого
13 лютого – 1 березня
16 лютого – 28 лютого
11 – 25 березня
13 – 27 березня
12 – 26 березня
13 – 31 березня
13 березня – 1 квітня
17 березня – 1 квітня
1 – 12 квітня
4 – 14 квітня
7 – 22 квітня
9 – 19 квітня
15 – 26 квітня
24 – 30 квітня

Індійська віза відкривається відносно швидко та безпроблемно. Заявку можна оформити онлайн, вартість візи 40$.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, дійсний щонайменше протягом шести місяців
  • Правильний візовий збір – Увага! Візовий збір приймається лише у доларах США. Пошкоджені грошові купюри не приймаються
  • Одна фотокартка паспортного розміру (громадянам Пакистану необхідно мати п’ять фотокарток)
  • Додаткові документи у разі потреби
  • Анкета чоловіка чи дружини громадянина Індії має подаватися з копією паспорту Індії (перша та остання ламіновані сторінки) дружини чи чоловіка відповідно.
  • Громадяни України, що подаються на візу, мають надати, разом з анкетою, копії Закордонного Паспорту та Внутрішнього Паспорту (першої сторінки та сторінки з відміткою про реєстрацію). Інші іноземці, що перебувають на території України, повинні надати копії Закордонного паспорту, дозвілу на проживання чи реєстрації, виданих урядом України.
  • Виписка з банку на ім’я заявника за останні 2 місяці або дорожній чек, які свідчать про наявність достатніх коштів для покриття витрат, пов’язаних з подорожею до Індії.
  • Копія зворотнього квитка або підтвердження його бронювання
  • Детальна інформація про розташування під час перебування в Індії (бронювання місць в готелях, у тому числі у місцевих жителів)

Детальніше

Бажаємо Вам дешевих та незабутніх подорожей!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

День святого Валентина 2024: усі туристичні акції та розпродажі!

14 лютого – це особливий день, коли увесь світ відзначає День святого Валентина. Це …