З січня 2020 року Нідерланди офіційно перестали використовувати назву «Голландія». Офіційний логотип країни також зазнав змін.

Назви «Голландія» більше не існує, ні як символу, ні як офіційного логотипа країни.

Влада країни вирішила відійти від того, з чим у туристів асоціювалась колишня назва та змінити фокус з популярних до цього міст для подорожей Амстердаму та Роттердаму.

Новий логотип тепер вже офіційно Нідерландів зображено у вигляді букв NL, стилізованих під тюльпан, та назви країни англійською мовою «Netherlands».

Netherlands_logo
Фото: underconsideration

На думку влади, раніше Нідерланди знали лише завдяки червоним ліхтарям та легальним наркотикам. Відтепер за країною має закріпитись статус «відкритої, креативної та інклюзивної країни».

Читайте також  Ексклюзивний репортаж з експедиції в неймовірний Чад (частина 1)

Повністю програма зміни іміджу країни запрацює з кінця наступного року, проте вже на «Євробаченні-2020», яке пройде в Роттердамі, використовуватимуть лише слово «Нідерланди». Олімпійська команда та збірна країни з футболу також не називатимуться більше голландськими.

Реформа назви обійдеться бюджету країни приблизно у 200 тисяч євро. Перш за все, зміни торкнуться органів влади, навчальних закладів та друкованих видань.

Фото: Roman Boed,

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада Європейського Союзу продовжила тревелбан для громадян України!

Рада Європейського Союзу оновила перелік країн, громадянам яких рекомендують дозволити в’ї…