Польський залізничний перевізник PKP Intercity анонсував розпродаж 1 мільйона квитків зі знижкою – вартість акційних квитків стартує від 19 злотих, водночас в системі бронювання компанії доступні квитки на короткі рейси з ціною від 9 злотих.

Дешеві квитки доступні на рейси з прикордонних до України міст – Перемишля, Медики, Любліна, Хелму та інших. Найзручніше дешеві варіанти шукати на спеціальній сторінці – intercity.pl/pl/promobilet/.

2023 10 06 162216

Умови розпродажу:

  • триватиме до 1 листопада;
  • поширюється на рейси всередині Польщі;
  • кількість акційних квитків – 1 млн

Також квитки можна шукати на головній сторінці перевізника intercity.pl. Варто зауважити, що квитки за акційними цінами доступні на різних етапах продажу – після старту продажу, за десяток-кілька днів до вильоту і навіть у день подорожі.

Пропозиція включає подорож першим класом – завдяки цьому подорожі вищого стандарту стали доступнішими. Варто пам’ятати, що акція також поєднується із встановленими законом знижками, тож студенти, пенсіонери та учні подорожують ще дешевше, найнижчі ціни будуть відповідно для окремих груп: студенти (знижка 51%) – від 9,31 злотих у поїздах категорій TLK та IC. і від 24 злотих у поїздах категорій EIC та EIP, пенсіонери та студенти (знижка 37%): від майже 12 злотих у поїздах категорій TLK та IC та від 30,87 злотих у категоріях EIC та EIP.

2023 10 06 161452
Приклад дешевих напрямків

Будьте в курсі наших новин:

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…