Польща стала ще однією країною ЄС, яка визнала вакцину вакцину індійського виробництва Covishield, незважаючи на те, що препарат не авторизований Європейським агентством з лікарських засобів. Про це повідомляють на сайті Національного інституту громадського здоров’я Польщі (документ pdf).

Отож, відтепер громадяни України можуть подорожувати до Польщі за умови наявності сертифікату про вакцинацію одним із цих препаратів:

Нагадаємо, що Польща відкрила свої кордони для вакцинованих громадян України з 9 вересня, однак до цього моменту вакцина Covishield не визнавалася.

💡 Вакцина Covishield є торговою маркою вакцини AstraZeneca, яка була розроблена Оксфордським університетом та AstraZeneca і саме цією вакциною щеплювали українців взимку та весною цього року. Загалом було щеплено близько 500 тисяч українців. Згодом з’явилася інформація, що Covishield не є аналогом AstraZeneca і Європейське агентство з лікарських засобів не схвалило вакцину, відтак не усі європейські країни дозволяли подорожі з сертифікатами про вакцинацію Covishield.

Які країни приймають сертифікати про вакцинацію Covishield

Важливо! Умови в’їзду в Польщу можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…