Мальта віднесла Україну до переліку країн темно-червоної зони, відповідно туристичні подорожі заборонені навіть для вакцинованих українських громадян. Про йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я Мальти.

Поїздки з країн темно-червоної зони дозволені лише за виняткових обставинах і лише з попереднього дозволу, заявку на отримання якого можна подати онлайн. Навіть якщо ви отримаєте дозвіл на подорож до Мальти, вам доведеться перебувати на 14-ти денному карантинні по прибуттю в країну. Зазначимо, що окрім України до цього списку включено ще 127 країн.

Нагадаємо, що Мальта відкрила кордони для вакцинованих українців та визнала цифрові сертифікати в Дії з 26 серпня, а 3 жовтня Україна та Мальта зняли обмеження щодо регулярного авіасполучення.

Впродовж коронавірусної кризи Мальта залишалася однією із найконсервативніших країн в плані відкриття кордонів для іноземних туристів. Раніше повідомлялося, що країна впускатиме лише вакцинованих туристів, згодом Мальта закрила кордони навіть для вакцинованих туристів з країн з темно-червоної зони.

Зазначимо, що в липні Ryanair відкрив продаж квитків на новий напрямок з Києва на Мальту, польоти по якому мали стартувати з 2 листопада.

❗ Важливо! Умови в’їзду на Мальту можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Автор фото – CALIN STAN via Unsplash

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ відкрила продаж квитків на потяг Рава-Руська – Люблін – Варшава! Від 1068 гривень!

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг Рава-Руська – Люблін…