Міністерство інфраструктури України та Міністерство транспорту Республіки Мальта домовилися про взаємне зняття наявних обмежень регулярного повітряного сполучення між Україною та Мальтою. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України.

Домовленість передбачає зняття обмежень щодо:

  • кількості призначених авіаперевізників
  • пунктів відправлення/призначення на територіях обох країн (на Мальті один аеропорт)
  • встановлення необмеженої кількості рейсів під час здійснення регулярного авіасполучення

Очікується, що нова домовленість сприятиме збільшенню кількості авіарейсів між країнами, а також позитивно вплине на вартість авіаквитків. Нагадаємо, що Мальта відкрила кордони для вакцинованих українців з кінця серпня.

Зазначимо, що наразі жодна авіакомпанія не виконує регулярних прямих рейсів з України на Мальту, оскільки Air Malta скасувала усі рейси до України з початку кризи COVID-19. Однак,  з 2 листопада Ryanair планує відкрити прямі перельоти з Києва. Придбати квитки можна на офіційному сайті авіакомпанії або за наступним посиланням:

Нагадаємо, що в червні цього року Рада ЄС схвалила угоду про відкрите небо з Україною, а жовтні Україна та ЄС планують підписати Угоду про спільний авіаційний простір (САП). Завдяки цьому Україна повноцінно ввійде в єдиний авіапростір ЄС. Практичним результатом домовленості стане розширення географії польотів для українців та здешевлення авіаквитків.

💡 Європейський спільний авіаційний простір(відкрите небо) – це двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносини у сфері авіації, дозволяючи ефективніше та безпечніше використовувати повітряний простір.

Автор фото – CALIN STAN

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху до 2 …