Уряд Польщі скасував обов’язкову 10-ти денну самоізоляцію для осіб, які перетинають кордон країни організованим транспортом (літаком, автобусом, потягом).

Замість карантину вимагатимуть негативний результат ПЛР-тестування, зроблений за 48 годин до перетину кордону та перекладений на англійську або польську мову. Якщо не буде тесту – вам доведеться перебувати на 10-ти денні самоізоляції.

Нагадаємо, що правило щодо обов’язкової самоізоляції осіб котрі подорожують в Польщу організованим транспортом було введено з 17 січня із запровадження загальнодержавного карантину. Два тижні тому цей карантин продовжили до 31 січня.

Наостанок зазначимо, що кордони Польщі залишаються закритими для громадян України, які подорожують з туристичною ціллю. Право в’їзду в Польщу мають окремі категорії громадян, детальніше тут.

💡 Зверніть увагу: роз’яснення прикордонної служби України щодо умов в’їзду в Польщу у період локдауну з 28 грудня по 31 січня

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Греція спростила умови в’їзду українських туристів та їх дітей

Греція спростила умови в’їзду для іноземних туристів та їх дітей, в тому числі украї…