Cьогодні, 5 листопада 2020 року, Верховна Рада України ратифікувала протокол про повітряне сполучення між Україною та Державою Катар, цим самим “відкрила небо” між країнами. Про це повідомляють на сайті Мінінфраструктури України.

Після набрання чинності Протокол дозволить лібералізувати ринок регулярних повітряних перевезень між Україною та Державою Катар, зокрема:

  • надасть можливість розширити рамки доступу на ринок шляхом призначення декількох авіапідприємств з кожної сторони
  • дозволить усунути обмеження щодо кількості рейсів, ємності та (або) типів повітряних суден, пунктів на територіях обох країн під час здійснення регулярного повітряного сполучення
  • передбачатиме комерційні аспекти діяльності авіапідприємств тощо

Для прикладу, тепер Qatar Airways зможе літати в Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя чи інші українські летовища, а SkyUp чи МАУ в Доху.

Читайте також  Довгий шлях до відкритого неба

«Україна зацікавлена у співпраці у сфері транспорту та інфраструктури з Державою Катар. Нещодавно провідна катарська компанія QTerminals уклала концесійну угоду в порту «Ольвія», що передбачає залучення понад 17 млрд грн інвестицій. Тому лібералізація авіаційних перевезень, яку передбачає Протокол, є важливим кроком для розвитку наших відносин», – повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Нагадаємо, що з 2017 року громадяни України можуть подорожувати до Катару без віз.  Наразі, тимчасово у зв’язку з пандемією COVID-19 в’їзд громадянам заборонений, крім тих, хто має дозвіл на проживання в країні, та отримав дозвіл на повернення до Катару.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Повітряний флот SkyUp Airlines поповнився п’ятнадцятим літаком

Skyup Airlines поповнила свій повітряний флот п’ятнадцятим літаком, який став четвер…