У Києві розпочнуть масштабну реконструкцію аеропорту Жуляни. Відповідно до розпорядження КМДА, там відбудеться подовження злітно-посадкової смуги на 500 метрів, а також будівництво нових руліжних доріжок, перонів, світлосигнального обладнання

Очікується, що після реконструкції аеропорт Жуляни зможе приймати сучасні повітряні судна з більшою пасажиромісткістю і меншим рівнем шуму типу Airbus A321 та Boeing 737-900

Шляхом збільшення пасажиропотоку сподіваються зменшити кількість рейсів

Читайте також  Bees Airline полетить в Кенію з 16 квітня

«Головна мета – підвищити рівень безпеки польотів, зменшити шумове та екологічне навантаження на навколишнє середовище», – пишуть на сайті аеропорту. 

Проект реконструкції передбачає підвищення класу аеродрому і дозволить заходити на посадку повітряних суден по мінімуму CAT II категорії ІКАО. Тобто більш точний і безпечний захід на посадку. 

Наразі впроваджується лише перший етап проекту – розробка проектно-кошторисної документації коштом КП МА «Київ»(Жуляни). 

Надалі реконструкція фінансуватиметься, за інформацією на сайті аеропорту, за рахунок бюджетних або залучених коштів. Точна вартість проекту наразі не відома. 

Завершити реконструкцію планують до 2025 року

Фото: Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…